G-N01QPJMQ8J
Gaziantep Has Delen Evden Eve Nakliyat | 0 541 944 76 63

GAZİANTEP EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat profesyonel firmaların işi olmalıdır. Çünkü artık insanların eşyaları çok değerlidir. Bir 2+1 evin mobilyası yaklaşık olarak 25 bin TL civarı tutmaktadır. Elektronik ve diğer eşyalar da hesaplandığında evin toplam eşya değeri 40 bin TL civarı tutmaktadır. Bu eşyaların evden eve nakliyat taşınmasında titiz davranılması, koruyucu davranılması önemlidir.

Ev eşyası taşıma konusunda yürüttüğü çalışmalarla kurulduğu günden bu zamana müşterisinin beğenisini kazanan Evden Eve Nakliyat, sektörde bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde yenilikleri ve teknoloji takip eden firma, uygun fiyatları ile de göz doldurmaktadır. Gaziantep 'in tüm ilçelerine hizmet sağlamakta, bu hizmetini de sigortalama işlemleri yaparak taçlandırmaktadır. Müşterinin olası bir zarar durumunda tüm haklarını koruyan sigortalı taşımacılık, insanlara da güven sağlamaktadır.

Has Delen Evden Ev Taşıma Hizmetiyle 5 Yıldır Yanınızda

Evden eve nakliyat Kurulduğu 2008 yılından bu zamana kadar kazandığı deneyim ve tecrübelerle kaliteli taşımacılık hizmetleri sunan firma, gerekli planlamaları da önceden yaparak taşınma işlemlerini hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat sırasında teknik detaylara oldukça önem veren firma; planlama, sigortalama, marangoz hizmetleri ve ambalajlama konusunda da yenilikçi yöntemleri izlemektedir.

Müşterilerine 7 gün 24 saat evden eve nakliyat hizmeti sunan Has Delen Evden Eve Nakliyat, kaliteli araç filosu sayesinde taşıma süresince eşyaların zarar görmesine de engel olmaktadır.

14 YILLIK DENEYİM İLE SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYARIZ