G-N01QPJMQ8J
Gaziantep Has Delen Evden Eve ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT ve TAŞIMACILIK | 0 541 944 76 63

Gaziantep ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT ve TAŞIMACILIK

Şehir içi taşımacılık hizmetlerinde alanında uzman personelimiz ve son model yeni ekipman araçlarımız ile Türkiye geneline hizmet vermekteyiz. Sizin eşyanız bizim de eşyalarımızdır diyerek çıkmış olduğumuz bu yolda müşterilerimize her sunmuş olduğumuz hizmet alanı içerisinde güvenilir hizmet sunmaktayız. Şehir içi taşınmalarda hiçbir aksilik oluşmaması ve eşyalarınızın profesyonel olarak taşınması için ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Şehir içi taşımacılık süreci şehirler arası nakliye süreci gibi olmamakla beraber her iki taşıma türünde aynı özen ve hassasiyeti göstererek önceden verilen ekspertiz hizmeti neticesinde eşyalarınızın paketleme ve yüklemesi yapılarak yeni yerleşeceğiz mekana emniyetli bir şekilde nakledilmesi ve Gaziantep evden eve taşımacılık  akabinde eşyalarınızın yerleşimi gibi hususları değerlendirerek çalışmalarını sürdürmektedir.

PROFESYONEL ŞEHİRİÇİ NAKLİYE HİZMETİ

Şehir içi nakliye hizmetlerinde eşyalarınızın tümü sigorta kapsamı içerisinde taşınır ve aynı zamanda eşyalarınıza paketleme işlemi yapılarak hiçbir eşyanıza zarar gelmeden sorunsuzca nakliyesi tamamlanır. Aynı zamanda eğer kullanmamış olduğunuz eşyalarınız mevcut ise depolama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Büyük emekler vererek almış olduğunuz eşyaları gideceği adrese kadar sorunsuzca taşınması için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermekteyiz.

Şehirci evden eve Nakliyat hizmetlerimizin yanında aynı zamanda evinden taşınmak zorunda olan fakat iki taşınma arasında bir süre eşyaların depoda bulunması gerekenler için güvenli ve profesyonel depolama hizmeti de sunmaktayız. Eşyalarınızı emanet ettiğiniz depolar firmamızın kendi mülkü olup 7/24 güvenlik hizmeti verilmekte ve sürekli olarak kapalı devre kamera sistemi ile izlenmektedir.

14 YILLIK DENEYİM İLE SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYARIZ